Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

phoenixwearing

Football tracksuit White

Football tracksuit White

Çmimi i rregullt €20,00 EUR
Çmimi i rregullt €25,00 EUR Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €20,00 EUR
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.
Madhësia
Veshjet e trajnimit janë bërë për seanca stërvitore dhe stërvitje për ngrohje. Është bërë nga materiali me cilësi të lartë, i lehtë dhe i frymëmarrjes si poliesteri, i krijuar për t'i mbajtur lojtarët të rehatshëm dhe të lëvizin lirshëm gjatë stërvitjes së tyre.
Shikoni detajet e plota

NEW COLLECTION - RISING SUN